Materiały Android Programowanie android

Android Studio od podstaw – mój pierwszy kurs

Stworzyłem pierwszy kompletny kurs Androida online…i zapomniałem o tym napisać. 🙂

W zeszłym roku odezwała się do mnie Martyna Niziołek z http://educativo.pl, platformy kursów wideo, z propozycją stworzenia wspólnie kursu Androida od podstaw. Po krótkim zastanowieniu postanowiłem nagrać skróconą wersję mojego podstawowego szkolenia, które prowadziłem m.in. dla pracowników Allegro i Generali.

Była to moja pierwsza przygoda z nagrywaniem wideo w studio i szansa doszlifowania umiejętności prezentowania przed kamerą. Jako ciekawostkę mogę podać, że nagranie odbywało się z użyciem dwóch lustrzanek jednocześnie, co pozwoliło na dowolne przełączanie ujęć. Ponadto duża liczba i moc źródeł światła powodowała, że w studio panował klimat tropikalny.

Efektem 3 dni nagraniowych jest prawie 9 godzinny kurs. Prowadzę w nim przez proces tworzenia prostej aplikacji z listą zadań. Zaczynam od tworzenia projektu, a kończę na publikacji w sklepie Google Play.

Szczegółowy program i więcej informacji znajdziecie tutaj: Android Studio od podstaw. Zachęcam do odwiedzenia m.in. w celu zobaczenia przykładowej lekcji.

Oczywiście dla czytelników mojego bloga przygotowałem specjalną ofertę.
Wystarczy podczas zakupu użyć kodu: AndroidS, aby otrzymać 20% zniżki. Kod ważny jest do 10.10.2015.
Ponadto, każdy kto pobrał ebook Przybornik Pragmatycznego Programisty Androida i napisze do mnie, otrzyma kod uprawniający do 30% zniżki.